O projekte

 

Pozdravujem všetkých na stránkach internetovej komunity nielen pre učiteľov a žiakov/študentov jedného z najpodceňovanejších a zároveň najdôležitejších predmetov v našom vzdelávacom systéme – občianskej náuky.

Z pôvodne facebookovej komunity sa tu vytvára priestor pre zverejňovanie nielen námetov, aktivít, pracovných listov (skrátka všetkého použiteľného na hodine), ale i možnosť prezentovať prácu učiteľov a ich žiakov/študentov.

Preto so dovoľujem vyzvať všetkých učiteľov občianskej náuky nielen na Slovensku, aby sa pridali k facebookovej komunite a zároveň, ak majú chuť a čas, sa podelili o svoje námety so všetkými, ktorým tento predmet leží na srdci.

 

S pozdravom

 

Mgr. Miroslav Sopko, učiteľ a štartér projektu

3 Komentáre

 1. Dobrý deň. Aké sú možnosti vyučovania občianskej výchovy ak mám právnické vzdelanie?

 2. Dobrý deň,
  Som študentka Pedagogickej fakulty UK. Diplomovú prácu píšem o názorovej tolerancii v občianskej náuke a v rámci môjho výskumu by som Vás chcela poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka.
  Vopred ďakujem za Vaše odpovede 🙂

 3. Radovan

  Dobrý deň,
  pri vyhľadávaní zdrojov o výuke k občianskym právam som narazil na Vašu stránku. Zdroj inšpirácii pre mňa ako rodiča, ktorý by rád viedol svoje deti k pochopeniu občianskych práv v demokratickej spoločnosti.

Pridaj komentár